Zaproszenie na konferencję PwC „Sztuczna inteligencja w planowaniu kariery i rekrutacji”, 16 listopada, godz. 10:00

obrazek-jpegZapraszamy na konferencję prasową, na której zaprezentowany zostanie program PwC MatchBeta, wykorzystujący narzędzia sztucznej inteligencji w planowaniu kariery oraz w rekrutacji. W obecnych czasach dużym wyzwaniem dla przedsiębiorców staje się pozyskanie odpowiednich osób do firm. Z drugiej strony, młodzi ludzie nie są pewni, jaką ścieżkę kariery wybrać, jaka praca będzie odpowiadała ich oczekiwaniom i osobowości.

Odpowiedzią na te wyzwania jest sztuczna inteligencja, która dzięki precyzyjnej analizie danych jest w stanie znaleźć idealne połączenie pomiędzy pracodawcą a pracownikiem. Tym właśnie jest program MatchBeta, przygotowany przez firmę doradczą PwC we współpracy z Uniwersytetem SWPS.

Termin i miejsce konferencji: 16 listopada (środa), godz. 10:00, siedziba PwC przy Al. Armii Ludowej 14 (9. piętro).

Zapraszamy na spotkanie prasowe, w trakcie którego omówimy m.in. następujące zagadnienia:

• Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w rekrutacji i planowaniu kariery?
  • Czym jest program MatchBeta i do kogo jest kierowany?
  • Współpraca nauki i biznesu podstawą innowacyjnych rozwiązań.

W konferencji udział wezmą:

• Adam Krasoń, prezes PwC,
  • Ewa Zmysłowska, dyrektor zespołu ds. kapitału ludzkiego w PwC,
  • Mariusz Śpiewak, partner w PwC, lider zespołu big data,
  • dr Magdalena Kaczmarek, Wydział Psychologii, Uniwersytet SWPS.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 15 listopada, mailowo na adres michal.golebiewski@pl.pwc.com.