ZAPROSZENIE na konferencję prasową pt. Wsparcie MNiSW dla Uniwersytetów Trzeciego Wieku

mnisw02

W konferencji weźmie udział: Jarosław Gowin, wiceprezes RM, minister nauki i szkolnictwa wyższego. Spotkanie odbędzie się 28 października (piątek) o godzinie 11.00 w siedzibie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (ul. Hoża 20, w sali nr 117, Ip.).

ZAPROSZENIE na konferencję prasową pt. Wsparcie MNiSW dla Uniwersytetów Trzeciego Wieku. W konferencji weźmie udział: Jarosław Gowin, wiceprezes RM, minister nauki i szkolnictwa wyższego.

Akredytacje lub pytania można zgłaszać telefonicznie pod numerem +48 22 52 92 651 lub mailowo na adres: media@nauka.gov.pl.