Wielka Majówka 2017 – konferencja prasowa – Rekord Guinnesa, ale nie tylko!

Nadchodzi maj – szczególny miesiąc w życiu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Proponujemy spędzić go na świeżym powietrzu, wśród wiosennej zieleni. Ale nie tylko – o szczegółach organizatorzy poszczególnych wydarzeń opowiedzą podczas konferencji prasowej poświęconej WIELKIEJ MAJÓWCE 2017. Zapraszamy 21 kwietnia o 10.00 do Sali Lubrańskiego przy ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu.

To właśnie 7 maja 1919 roku po raz pierwszy zainaugurowano rok akademicki w obecnym Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Za dwa lata uniwersytecka społeczność wraz z zaproszonymi gośćmi i mieszkańcami Poznania świętować będzie hucznie 100 lecie. Trwają już przygotowania, o których także powiemy na konferencji.