WEBINAR z ICHAKIEM ADIZESEM – wybitnym ekspertem w dziedzinie zarządzania

csm_Dr__Adizes_pic_82b179d280

Akademia Leona Koźmińskiego jako partner Adizes Institute zaprasza na WEBINAR z samym ICHAKIEM ADIZESEM – wybitnym ekspertem w dziedzinie zarządzania.

ICHAK ADIZES wykłada na czołowych amerykańskich uniwersytetach, m.in. STANFORD, COLUMBIA UNIVERSITY, UCLA. Jest doradcą wielu prezydentów, członków administracji publicznej, właścicieli start-upów oraz firm z listy „Fortune 100”. Webinar odbędzie się 17 maja 2016, godzina 18.30.

W trakcie webinaru Dr Adizes omówi:

• Jakie są śmiertelne pułapki, których należy unikać jako menedżer w zarządzaniu organizacją i jej zmianami?
  • Jaka jest różnica między normalnymi a anormalnymi problemami organizacji na każdym etapie Cyklu Życia, i jak z nimi sobie radzić?
  • Jak uniknąć Pułapki Założyciela i dokonać sukcesji w firmie rodzinnej ?
  • Jak „uwolnić” założycieli od organizacji?
  • Jak przywrócić organizację starzejącą się do okresu jej świetności?

Więcej informacji: www.kozminski.edu.pl.