Targi pracy Career EXPO we Wrocławiu

Ruszyła rejestracja na wiosenną edycję targów pracy Career EXPO, które tym razem odbędą się we Wrocławiu 14.04.2016 roku w Hali Stulecia. Career EXPO od lat tworzy komfortową przestrzeń, w ramach której w jednym miejscu i czasie spotykają się dziesiątki firm aktywnie poszukujących nowych pracowników oraz tysiące odwiedzających zainteresowanych znalezieniem zatrudnienia.

Targi Career EXPO skierowane są przede wszystkim do absolwentów i młodych specjalistów z różnych branż, ale również do studentów stawiających pierwsze kroki na drodze zawodowej. Dużą część wystawców stanowią przedsiębiorstwa działające w dynamicznie rozwijających się sektorach inżynierii, IT, finansów, sprzedaży, BPO/SSC, FMCG, marketingu, logistyki, consultingu lub obsługi klienta. Jedną z największych korzyści uczestnictwa w targach jest możliwość błyskawicznego zrekrutowania się na wybrane stanowisko, dzięki systemowi Szybkich Rekrutacji, dostępnemu po zarejestrowaniu się na stronie organizatora.

Podczas targów można również wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach rozwijających kompetencje zawodowe i osobiste. Ponadto do dyspozycji odwiedzających przez cały dzień pozostają eksperci i doradcy z zakresu zarządzania karierą, profesjonalnego wizerunku w social media i tworzenia dokumentów aplikacyjnych. Na ogólnodostępnej scenie targów Career EXPO odbywać się będą również inspirujące prelekcje i panele dyskusyjne z uznanymi autorytetami z zakresu rekrutacji, prezesami firm, liderami branż, a także znanymi postaciami ze świata mediów i kultury. Udział w targach jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie www.careerexpo.pl.

Więcej informacji: www.ue.wroc.pl.