Szkolenie „Zmiany legislacyjne w zakresie ustawy – Prawo o stowarzyszeniach”

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku zaprasza na szkolenie „Zmiany legislacyjne w zakresie ustawy – Prawo o stowarzyszeniach”, które odbędzie się 15 marca 2016 r. o godz. 16.00 w siedzibie Filii WUP w Płocku.

Miło nam poinformować że wykładowca Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku, doktor nauk prawnych – p. Edyta Hadrowicz poprowadzi szkolenie „Zmiany legislacyjne w zakresie ustawy – Prawo o stowarzyszeniach”, którego organizatorem jest Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Płocku wraz z Centrum ds. Organizacji Pozarządowych Urzędu Miasta Płocka.

Szkolenie odbędzie się 15 marca 2016 r. o godz. 16.00 w siedzibie Filii WUP w Płocku, ul. Kolegialna 19, I piętro, sala 117. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie osoby aktywnie działające w organizacjach pozarządowych, jak również zainteresowane tematyką zakładania i prowadzenia stowarzyszeń.

Spotkanie jest bezpłatne; zapisy na nie prowadzi Filia WUP w Płocku tel. 24 264 03 75. Liczba miejsc ograniczona, o przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.