SWPS Warszawa: Czym jest profesjonalny coaching, a czym nie jest?

Spotkanie na ten temat, w ramach marcowej Strefy Psyche Uniwersytetu SWPS, odbędzie się 23 marca 2016 roku w siedzibie Uczelni przy ul. Chodakowskiej 19/31 w Warszawie. Wstęp wolny.

Od 1 lipca 2014 roku profesja „coach” jest umieszczona w klasyfikacji zawodów i specjalności. O profesjonalizacji rynku usług coachingowych w Polsce będą rozmawiać naukowcy i trenerzy reprezentujący stowarzyszenia coachingowe. Spotkanie w ramach marcowej Strefy Psyche Uniwersytetu SWPS odbędzie się 23 marca w siedzibie Uczelni przy ul. Chodakowskiej 19/31 w Warszawie. Wstęp wolny.

Czym jest profesjonalny coaching, a czym nie jest? Jaką specjalistyczną wiedzę i kompetencje powinien posiadać trener? Co z perspektywy coacha oraz klienta zapewnia stosowanie kodeksu etycznego? Goście debaty omówią wyniki badań o efektywności i skuteczności coachingu. Przedstawią jego praktyczny wymiar – podpowiedzą, czym kierować się przy wyborze trenera. Porównają wizerunek tego zawodu w biznesie zarówno w Polsce, Europie, jak i Azji.

W dyskusji udział wezmą: Agnieszka Zawadzka, coach, wykładowca Uniwersytetu SWPS, Aleksandra Pogorzelska, coach, wykładowca Uniwersytetu SWPS, dr Katarzyna Ramirez-Cyzio, akredytowany superwizor i coach w Izbie Coachingu, wykładowca Uniwersytetu SWPS, Bożena Wujec, certyfikowany coach ICC, Master NLP, dr Lidia Czarkowska, Dyrektor Centrum Coachingu. Spotkanie poprowadzą Andrzej Tucholski oraz Maciej Budzich.

Debacie towarzyszyć będzie cykl otwartych spotkań i warsztatów. W dniu 17 marca odbędą się zajęcia poświęcone odpowiedzialności pracy lidera, a 21 marca warsztaty o rozwijaniu pozytywnego kapitału psychologicznego w procesie coachingowym.

Więcej informacjiwww.centrumprasowe.swps.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 − 5 =

*