Zapraszamy studentów i doktorantów do zgłoszenia się na: Ogólnopolską konferencję studentów i doktorantów organizowaną przez Wydział Filozofii Chrześcijańskiej UKSW i Koło Naukowe Studentów Filozofii – „Przemoc w życiu publicznym – perspektywa filozoficzna, polityczna i historyczna”.

Data i miejsce: 24 maja 2017 roku, Warszawa, Wydział Filozofii UKSW. Ostateczny termin zgłaszania abstraktów 7 maja 2017 roku (imię, nazwisko, afiliacja uczelniana, tytuł, abstrakt – 1 strona A4) oplata konferencyjna wynosi 20 zł.

Zgłoszenia i abstrakty prosimy przesłać na adres: konferencja.knsf.uksw@gmail.com.

Adres uczelni: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul.Wójcickiego 1/3, 01-938 Warszawa.