Premier Jarosław Gowin na konferencji programowej NKN w Warszawie

19 czerwca 2017 roku (poniedziałek) o godz. 10.00 w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie (ul. Dobra 56/66) wiceprezes rady ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin weźmie udział w konferencji programowej Narodowego Kongresu Nauki pt. „Ustrój i zarządzanie w szkolnictwie wyższym”.

Będzie to ostatnia z dziewięciu konferencji programowych poprzedzających Narodowy Kongres Nauki we wrześniu 2017 roku. Organizatorem dwudniowej konferencji jest MNiSW oraz Uniwersytet Warszawski.

Przedstawiamy program prasowy konferencji:

Poniedziałek, 19.06.2017:

• Godz. 10.00 – Oficjalne otwarcie konferencji, rektor Uniwersytetu Warszawskiego prof. Marcin Pałys.
  • Godz. 10.20 – Wystąpienie programowe wiceprezesa rady ministrów Jarosława Gowina.
  • Godz. 11.30 – Briefing  prasowy wiceprezesa rady ministrów Jarosława Gowina oraz rektora Uniwersytetu Warszawskiego prof. Marcina Pałysa (BUW, III piętro, sala 316).

Program warszawskiej konferencji NKN oraz więcej informacji na jej temat opublikowane są na stronie: www.nkn.gov.pl.