Otwarte szkolenie w WSAiB dla osób prowadzących biznes

Kiedy robimy to, co kochamy, każdy dzień może przynosić radość. „Jaki biznes pasuje do Twojego charakteru” to temat bezpłatnego, otwartego szkolenia organizowanego 11 maja 2016 r. w WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. Trwają zapisy.

Kiedy robimy to, co kochamy, każdy dzień może przynosić radość. „Jaki biznes pasuje do Twojego charakteru” to temat bezpłatnego, otwartego szkolenia organizowanego 11 maja 2016 r. w WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. Trwają zapisy.

Szkolenie poprowadzi Magdalena Szostak, coach, trener, psycholog i przedsiębiorca z bogatym doświadczeniem, właścicielka firmy Congressio. Zapraszamy 11 maja w godzinach 14.30 – 16.30 do Uczelni im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, ul. Kielecka 7, sala 121.

Przyjdź jeśli:
– zastanawiasz się nad założeniem własnego biznesu, ale wciąż szukasz właściwego pomysłu?
– masz już pomysł na biznes, ale nie jesteś pewien, czy masz predyspozycje do jego prowadzenia?

Podczas warsztatu dowiesz się, które spośród posiadanych przez Ciebie cech pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu i sprecyzujesz cele tak, aby przygotować się do ich realizacji.

Zapisy: zgłoszenia przyjmowane są do 10 maja  w Akademickim Biurze Karier WSAiB, pok. 134, tel. 58 660 74 18 lub mail: abk@wsaib.pl. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkanie jest bezpłatne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 − 2 =

*