Archiwa tagu: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Socjologia medycyny – promocja zdrowia – starzenie

II Krajowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Socjologia medycyny – promocja zdrowia – starzenie”

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w II Krajowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Socjologia medycyny – promocja zdrowia – starzenie”, która odbędzie się w dniach 20 – 21 marca 2015 r. we Wrocławiu.

Czytaj dalej

Szukając na nowo. Zbigniew Herbert w 90. rocznicę urodzin

Szukając na nowo. Zbigniew Herbert w 90. rocznicę urodzin to konferencja doktorantów, która odbędzie się 27 maja 2014 r. w Instytucie Filologii Polskiej UAM w Poznaniu.

Koło naukowe studentów specjalności europejska edukacja kulturowa EurEKa, działające w Instytucie Filologii Polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu pragnie zaprosić Państwa do udziału w ogólnopolskiej studencko-doktoranckiej konferencji naukowej.

Czytaj dalej

Społeczeństwo sieciowe między wolnością a zniewoleniem

II ogólnopolska konferencja Społeczeństwo Sieciowe – Między Wolnością a Zniewoleniem.

Celem drugiej edycji konferencji jest analiza fenomenu społeczeństwa sieciowego – przy różnorodnych sposobach jego konceptualizacji – w kontekście realnych i potencjalnych szans i zagrożeń, będących następstwem jego funkcjonowania, szczególnie w obrębie (współ)kształtowania relacji o charakterze: społecznym, politycznym, gospodarczym i kulturowym.

Czytaj dalej

Inteligentni Inteligentni

Polskie Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Psychologii (Biuro Poznań) działające przy Instytucie Psychologii UAM ma zaszczyt zaprosić Państwa na III Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. Inteligentni Inteligentni.

Decyzja o organizacji trzeciej edycji Konferencji została oparta na zainteresowaniu, jakie wzbudziła w roku 2012 i 2013 oraz chęci popularyzowania ważnego i ciekawego tematu, jakim niewątpliwie jest inteligencja w życiu człowieka.

Czytaj dalej

Przestrzeń publiczna polskich miast – miejsca czy „nie-miejsca”?

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza na Ogólnopolską Studencko-Doktorancką Konferencję Naukową: Przestrzeń publiczna polskich miast – miejsca czy „nie-miejsca”?

Organizatorem tego naukowego wydarzenia jest Sekcja Gospodarki Przestrzennej SKNG UAM.

Czytaj dalej