Nowe media w reklamie i public relations

Zapraszamy na konferencję organizowaną przez Katedrę Marketingu Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach.

Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Celem konferencji jest wymiana poglądów, doświadczeń i prezentacja wyników badań dotyczących nowych kanałów komunikacji jakie coraz częściej wykorzystywane są w działaniach reklamowych i public relations.

Pojęcie „nowe media” chcemy potraktować szeroko, nie tylko jako nowe formy komunikacji w Internecie, czy za pośrednictwem telefonów i innych urządzeń mobilnych, ale również jako nowe zjawiska pojawiające się w „tradycyjnych mediach”. Liczymy, że zaproszeni naukowcy, studenci, praktycy i specjaliści zajmujący się zagadnieniami reklamy i public relations przedstawią swoje spojrzenie na takie obszary jak:

• Narzędzia i działania reklamowe i PR wykorzystywane przez firmy w „nowych mediach”
  • „Tradycyjne, a nowe media” – synergia, czy dominacja nowych form komunikacji
  • „Mobilność” jako strategiczny kierunek rozwoju reklamy i public relations

Zachęcamy do przesyłania artykułów zarówno kadrę naukową, jak i młodych naukowców stawiających pierwsze kroki w dziedzinach Reklamy i PR. Wszystkie artykuły przyjęte na konferencję zostaną zrecenzowane i po otrzymaniu pozytywnej recenzji zostaną opublikowane w formie monografii naukowej, a następnie przekazane wszystkim uczestnikom w dniu konferencji.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji proszone są o przesłanie karty zgłoszeniowej do dnia 02.06.2014 r. listownie na adres: mgr Natalia Hachuła 40-594 Katowice, ul. Gallusa 12, bądź e-mailem: konferencja@gallus.pl.

Kontakt z organizatorem

mgr Natalia Hachuła, 40-594 Katowice, ul. Gallusa 12
e-mail: konferencja@gallus.pl

Data i miejsce