Konferencja „Kosmos w prawie i polityce”

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Przewodniczący Komitetu Badań Kosmicznych i Satelitarnych PAN zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową, organizowaną pod patronatem honorowym Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pt. „Kosmos w prawie i polityce, prawo i polityka w kosmosie”.

Konferencja odbędzie się w dniu 10 czerwca, w siedzibie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w Warszawie, ul. Hoża 20.

Rejestracja na konferencję: www.kosmos.wpia.uw.edu.pl.