Konferencja: „Innowacyjne instrumenty zarządzania organizacjami”

Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji: „Innowacyjne instrumenty zarządzania organizacjami”, organizowanej przez Kwartalnik IJCM International Journal of Contemporary Management, która odbędzie się w dniach 27-28 marca 2017 w Krakowie.

Celem konferencji jest integracja środowiska naukowego badającego innowacyjne instrumenty zarządzania organizacjami, wymiana poglądów, prezentacja oraz dyskusja naukowa na temat kształtowania instrumentarium zarządzania organizacjami.

Szczegółowe cele konferencji to poznanie najnowszych badań w Polsce i na świecie obejmujących innowacyjne instrumentarium zarządzania; wymiana wiedzy i doświadczeń między praktykami i naukowcami w zakresie usprawniania zarządzania za pomocą innowacyjnych koncepcji, metodyk, metod i technik zarządzania; upowszechnienie dorobku konferencyjnego w obiegu międzynarodowym i krajowym.

Obrady odbywać się będą w sesjach plenarnych i problemowych w języku polskim i angielskim, zlokalizowane będą w historycznych obiektach Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w jednym z krakowskich hoteli.

Obszary tematyczne:

1. Zarządzanie innowacjami.
  2. Modele biznesowe przedsiębiorstw, organizacji publicznych i pozarządowych.
  3. Otwarte innowacje, crowdsourcing.
  4. Współdziałanie międzyorganizacyjne.
  5. Zarządzanie sieciami międzyorganizacyjnymi.
  6. Twórczość i kreatywność w organizacjach.
  7. Zarządzanie wielokulturowe.
  8. Zarządzanie talentami.
  9. Zarządzanie wiedzą.
  10. Zaufanie organizacyjne.
  11. Duchowość w zarządzaniu.
  12. Zarządzanie emocjami.
  13. Przedsiębiorczość społeczna i publiczna.
  14. Zarządzanie e-usługami.
  15. Zarządzanie zespołami wirtualnymi i rozproszonymi.
  16. Zarządzanie oparte na wartościach.
  17. Zarządzanie oparte na dowodach.
  18. Komunikowanie się w zespołach międzynarodowych.
  19. Zarządzanie wzornictwem (Design Management).
  20. Zarządzanie relacjami.

Otwarci jesteśmy także na inne zagadnienia mieszczące się w ogólnej problematyce konferencji.

Przyjmujemy oryginalne opracowania przygotowane w języku polskim lub angielskim. Nadesłane na Konferencję referaty, które w wysokim stopniu spełniają kryteria naukowe, zostaną opublikowane w następujących czasopismach: „International Journal of Contemporary Management” – 14 punktów (teksty zgłoszone w języku angielskim); „Przedsiębiorczość i Zarządzanie” – 14 punktów (teksty zgłoszone w języku polskim). Wydane zostaną również monografie pokonferencyjne.

Ważne daty:

• 31.01.2017 r. – Zgłoszenie udziału w konferencji i nadesłanie abstraktów na adres sjungkonstanty@gmail.com
  • 7.02.2017 r. – Potwierdzenie przyjęcia tematu w ciągu 7 dni na bieżąco, w miarę napływu zgłoszeń.
  • 28.02.2017 r. – Dokonanie opłaty konferencyjnej
  • 27-28.03.2017 r. – KONFERENCJA
  • 30.04 – 31.07.2017 r. – Nadsyłanie tekstów do publikacji

Opłata konferencyjna: 1600 PLN (opłata obejmuje wyżywienie (dwa obiady, przerwy kawowe, uroczystą kolację); publikację; materiały konferencyjne; koszt jednego noclegu w pokoju dwuosobowym), zwiedzanie muzeum UJ, transport z Collegium Novum do hotelu.

Istnieje możliwość rezerwacji pokoju jednoosobowego za dopłatą 60 PLN.

Więcej informacji: http://www.econ.uj.edu.pl/konferencja-ijcm.