Information Systems in Management – Systemy Informatyczne w Zarządzaniu

Trwa konferencja naukowa, VIII edycja, “Information Systems in Management – Systemy Informatyczne w Zarządzaniu” w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Konferencja naukowa zaplanowana została na dwa dni 21-22 listopada 2013 roku na Wydziale Zastosowań Informatyki i Matematyki.

W tym roku w konferencji wezmą udział przedstawiciele wiodących dostawców rozwiązań IT, m.in. SAS, Microsoft, StatSoft, Passus, Timberlake, Kolibro prezentując swoją ofertę ukierunkowaną na uczelnie wyższe oraz obszary współpracy z Wydziałem.

Tematyka konferencji koncentruje się wokół informatyki gospodarczej rozumianej jako różnorodne obszary wykorzystywania technologii i systemów informacyjnych, m.in. w ekonomii, finansach i bankowości, logistyce, zarządzaniu przedsiębiorstwami, administracji publicznej. Ponadto tematyka obejmuje elektroniczną wymianę danych, handel elektroniczny, wspomaganie procesów decyzyjnych i zarządzania, informatyczne wspomaganie matematyczno-statystycznych metod analizy danych oraz rolę technologii informacyjnych w kształtowaniu społeczeństwa informacyjnego.

Więcej informacji na stronie http://isim.wzim.sggw.pl

Dowiedz się więcej o uczelni: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie