II Ogólnopolska Konferencja Naukowa Studentów i Doktorantów ,,Psychologia Sportu – wyzwania możliwości ograniczenia”

12963349_1132375996807489_76617014386683074_n

Sekcja Psychologii Sportu KNSP UKSW zaprasza na Konferencję, która będzie stanowić kontynuację zagadnień poruszanych przed rokiem, związanych z szeroko rozumianą psychologią sportu, współpracą psychologa z zawodnikami, rolą treningu mentalnego oraz sfery psychicznej w osiąganych rezultatach.

Spotkanie będzie doskonałą okazją, by zebrać w jednym miejscu specjalistów z tej dziedziny, jak i osoby nią zainteresowane. Da to niepowtarzalną możliwość zapoznania się z zagadnieniami psychologii sportu oraz będzie szansą na nawiązanie owocnych kontaktów, jak i również okazją na ustalenia i zapoczątkowania korzystnej współpracy między teoretykami oraz praktykami.

Uczestnicy konferencji referenci oraz słuchacze otrzymają zaświadczenie o udziale w konferencji.
Data: 11 kwietnia (poniedziałek) 9:30-17:00
Miejsce: Aula Schumana, budynek 21 (Audytorium Maximum) Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, ul. Wóycickiego 1/3.

Więcej informacji: www.uksw.edu.pl.