Debata z udziałem czołowych polskich ekonomistów z okazji rocznicy MKE

23 maja br. godzinie 10.00 z okazji XX rocznicy Międzynarodowego Kongresu Eucharystycznego, we Wrocławiu odbędzie się Konferencja „Prawda-Zaufanie-Wspólnota. Jan Paweł II do wrocławian”. W imieniu organizatorów tego wydarzenia pragniemy zaprosić Państwa na debatę pt. „Po co wartości w ekonomii”, która odbędzie się w Sali 4W Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Debata składać się będzie z dwóch części, podczas których czołowi polscy ekonomiści, jak również przedstawiciele świata biznesu: Marek Belka, Andrzej Olechowski, Krzysztof Domarecki, Maciej Zięba OP; Elżbieta Mączyńska, Ryszard Bugaj, Piotr Krupa, wypowiedzą się na temat roli etyki i moralności w ekonomii. Po spotkaniu przewidziana jest dyskusja otwarta – czas na pytania oraz refleksje ze strony publiczności. Wydarzenie adresowane jest nie tylko do studentów kierunków ekonomicznych, ale do wszystkich tych, którzy zadają sobie pytanie o kondycję współczesnej gospodarki wolnorynkowej.